9th OPEN INTERNATIONAL SHOTOKAN KARATE-DO TOURNAMENT “POLESSIAN CAPITAL”

11.-12.novembrī, Latvijas Karatē Asociācijas komanda 24 sportistu sastāvā piedalījās vienā no Baltkrievijas spēcīgākajāmiem šotokan karatē turnīriem 9th OPEN INTERNATIONAL SHOTOKAN KARATE-DO TOURNAMENT “POLESSIAN CAPITAL”, kurš norisinājās Pinskā, Baltkrievijā. Šogad šis turnīrs pulcēja 320 dalībniekus no 23 klubiem, kuri bija ieradušies no tādām valstīm kā Polija, Krievija, Baltkrievija un Latvija. Sportisti savā starpā sacentās uz četriem laukumiem divās disciplīnās, kas ir, KATA un KUMITE.
Disciplīnā KATA piedalījās četri LKA komandas pārstāvji, no kuriem viens izcīnīja godalgoto vietu uz goda pjedestāla: Arvis Melnis kategorijā “kata zēni 7 gadi” izcīnīja 3.vietu.

Pārējie komandas sportisti startēja KUMITE disciplīnā un godalgotas vietas izcīnīja:
♦ Sabīne Terehova “kimute sievietes 16 gadi un vecākas OPEN” 3.vieta;
♦ Edijs Vjakse “kumite vīrieši 16-17gadi +65kg” 3.vieta.

Kā arī šajā turnīrā bija tāda disciplīnā kā “komandu kumite zēniem vecumā no 8 – 15 gadiem”, kurā piedalījās 17 komandas un viena no tām bija LKA komanda, kuru pārstāvēja Eduards Dūrens, Alens Ceroinis Jegers, Edvards Dūcis, Andris Ludriksons un Mārcis Skrīvelis. Sīvas un elpu aizraujošās cīņas, uzvarot vienu komandu pēc otras, mūsu komanda izcīnīja godalgoto 1.vietu un lielo “POLESSIAN CAPITAL” kausu.

Latvijas Karatē Asociācijas treneri ir ļoti priecīgi par sportistu gūtajiem panākumiem, kā arī izsaka lielu paldies Alojas novada domei par atbalstu Alojas sportistiem šajā braucienā, un liels paldies arī sportistu vecākiem par viņu atbalstu!