Latvijas karate čempionāts 2019

Šī gada 7.decembrī tika aizvadīts ikgadējais Latvijas karatē čempionāts, kuru šogad bija gods organizēt Vidzemes karatē klubam sadarbībā ar Latvijas karatē federāciju vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām Siguldā.

Par Latvijas čempionu titulu šogad atbrauca cīnīties vairāk kā 300 Latvijas labāko sportistu no 30 Latvijas karatē klubiem. Dalībniekiem bija iespēja sacensties KUMITE un KATA disciplīnā. Šajā turnīrā tika uzaicināts arī īpašs viesis – Latvijas godalgotākais karatists, Eiropas čempions, Eiropas spēļu uzvarētājs Kalvis Kalniņš. Tiesāt un noteikt Latvijas čempionus tika uzaicināti ne tikai pašmāju tiesneši, bet arī labākie tiesnieši no Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Čempionātā par augstiem rezultātiem Eiropas un Pasaules mēroga turnīros tika apbalvoti arī labākie Latvijas sportisti Kalvis Kalniņš, Artjoms Jermolajevs, Artūrs Stepanovs, Leons Gaiduks un Alita Popova. Kā arī par sportistu sagatavošanu un audzēkņu augstajiem rezultātiem pateicības raksts tika pasniegts treneriem Ruslanam Sadikovam un Rolandam Družokam.

Šogad čempionātā Vidzemes karatē klubu pārstāvēja 19 sportisti. Kopā tika izcīnītas četras 1.vietas, divas 2.vietas un četras 3.vietas, tādējādi kopvērtējumā Vidzemes karatē klubs ierindojās augstajā 7.vietā!

Latvijas čempioni:

Mārtiņš Druva kumite U14 +55 kg

Ričards Valdmanis kumite U12 -30 kg

Eduards Dūrens kumite U12 +45 kg

Mārcis Skrīvelis kumite U18 +76 kg

Latvijas vice-čempioni:

Liene Prikaza kumite 18+ g. -55 kg

Mareks Leoke kumite U12 +45 kg

Bronzas medaļnieki:

Maksims Halatins kumite 18+ g. -84 kg

Aleksandrija Sofija Bogdanova kumite U14 -50 kg

Ivars Melnis kumite U16 +70 kg

Oskars Zvejnieks kata 16+ g.

5.vieta Aurēlijai Ivanovai (kata U10), Tomam Rāgam (kumite U14 -55 kg).

“Vidzemes karatē klubs” saka lielu paldies par sadarbību un atbalstu šī turnīra organizēšanā Siguldas novada domei, Siguldas sporta centram, Kultūras centram “Siguldas devons”, SIA “LĪRIKERA-M” un Latvijas Karate federācijai.