Nordic Karate Championships 2018

24.novembrī Tamperē, Somijā norisinājās ikgadējais Ziemeļvalstu karatē čempionāts “Nordic Karate Championship 2018”. Katru gadu šajā turnīrā tiekas Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Īslandes, Norvēģijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas nacionālās izlases. Katrā vecuma un svara kategorijā drīkst piedalīties tikai divi spēcīgākie valsts pārstāvji.

Latvijas nacionālās izlases sastāvā bija arī Vidzemes Karatē Kluba sportisti – saulkrastieši Maksims Halatins un Kaspars Riekstiņš, un, alojieši Liene Prikaza un Mārcis Skrīvelis.

Spraigās cīņās Latvijas izlasei un Vidzemes Karatē Klubam tika izcīnītas divas trešās vietas, no kurām vienu kategorijā “Juniors male +76 kg” ieguva Mārcis S., un otru Maksims H. kategorijā “Seniors male +84 kg”. Augsto 5.vietu sieviešu kategorijā “Seniors female -55 kg” ieguva Liene Prikaza.

Komandu cīņās, kurā piedalījās pa vienai komandai no katras valsts, augsto 3.vietu arī izcīnīja Latvijas izlases vīriešu komanda, kuras sastāvā startēja Maksims Halatins un Kaspars Riekstiņš (Vidzemes Karatē Klubs), Andrejs Ozerovs (Ippon.lv), Ruslans Sadikovs (R.S. Sport school) un Rainers Ramanis (Samuraji).

Latvijas nacionālā izlase ar 8 zelta, 8 sudraba un 12 bronzas medaļām Ziemeļvalstu čempionātā astoņu valstu konkurencē uzrādīja otro labāko rezultātu, tādējādi ierindojoties augstajā 2.vietā! Apsveicam sportistus un trenerus ar lielisko rezultātu!